کشف بیش از 880 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان/ 19 هزار تماس با 110

صید میگو در هرمزگان نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش یافت
ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خلأهای قانونی در جلوگیری از زمین‌خواری را رفع کند
کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش از مهمترین مشکلات صادرکنندگان/ عملکرد شبکه بانکی در کمک به صادرات مثبت نیست
بهبود تراز تجاری کشور در شش ماهه اول امسال/ شورای عالی صادرات احیا شد
بخش خصوصی باید نقش جدی در اقتصاد ایفا کند/ بايد كالاهاي با ارزش افزوده بالا صادر كنيم
 6160 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بندر شهید رجایی جذب شد
چگونه يك مدار كنترل تلويزيون بسازم؟
حل المسائل های کتابهای دانشگاهی رشته مهندسی برق
كريستال
هوش مصنوعی
◄ فهرست تاپيكهای انجمن بــــــرق ← بــازنــویــســی شــد !! 89/1/11
معرفی سیستم مکان یاب جهانی یا جی پی اس
سوال درباره مدار تبدیل مانیتور به تلوزیون با ورودی Av
از مدار لامپ کم مصرف بعد از سوختن استفاده کنید
آدرس دهي به ic هاي ضبط صدا. مثل isd25120 يا از اين قبيل آيسي ها
مبدل ولتاژ 12 به 220 ولت خیلی ساده

کشف بیش از 880 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان/ 19 هزار تماس با 110


بندرعباس - خبرگزاری مهر: معاون عملیات فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 883 هزار و 626 لیتر سوخت قاچاق در راستای طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی استان در شهریور ماه خبر داد.

کشف بیش از 880 هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان/ 19 هزار تماس با 110

به نقل خبرنگار مهر، عبدالله حسن زاده مقدم ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر فرمود: در شهریور ماه سال جاری مجموعا 2 هزار و 161 طرح (کشوری، هستانی و عملیات روزانه) برابر کتاب جامع اجرایی با مصادیقی همچون "مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، پاکسازی نقاط آلوده، دستگیری معتادان پر خطر، کنترل محورهای مواصلاتی هستان و مقابله با توزیع و تولید نمايندگان مواد مخدر، قاچاق کالا، انسان و احشام، دستگیری سارقان و متهمان فراری و تحت تعقیب" در سطح هستان اجرا شده هست..
مسیر ترقی اقتصادی و پیشرفت کشور از دریا و ساحل می گذرد
وی با اشاره به رکورد دار بودن هستان در زمینه کشف قاچاق سوخت در کل کشور تصریح کرد: در بحث مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی طی توقیف386 دستگاه خودرو حامل سوخت قاچاق، انهدام 4 باند و دستگیری 298 قاچاقچی، 883 هزار و 626 لیتر سوخت قاچاق در شهریور ماه امسال کشف شده هست..
کشتی "هنباد" سفر دریایی جاده ابریشم در بندر شهید باهنر پهلو گرفت
حسن زاده در ادامه بیان داشت: در طرح های مقابله ای با قاچاق کالا، ارز و احشام نیز که در این مدت انجام شد، مأموران انتظامی هرمزگان موفق شدند، بیش از سه میلیون قلم انواع کالاهای قاچاق و یک هزار و 196 رأس گوسفند قاچاق کشف، 258 قاچاقچی کالا و 35 قاچاقچی احشام را دستگیر و در مجموع 293 دستگاه خودرو در این رابطه توقیف نمايند..
فاز سوم گاز رسانی به شهر بندرعباس آغاز می شود
این مسئول انتظامی با تأکید بر هستمرار طرح های عملیاتی و اراده مصمم مجموعه انتظامی هستان در اجراء هر چه بهتر طرح ها خاطر نشان کرد: پلیس همیشه آماده هست در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی، آسایش و رفاه عمومی شهروندان با هرگونه هنجار شکنی، قاچاق، اخلال گری در جامعه برخورد جدی و قاطع کند..
آئین رونمایی کتاب آزادگان و آئین جهان مداری در بندرعباس برگزار شد
معاون عملیات فرماندهی انتظامی هستان هرمزگان از تماس تلفنی 19 هزار و 960 نفر از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 هستان در شهریور ماه امسال اظهار داشت..
17 اخلالگر نظم عمومی در بندرعباس دستگیر شدند
حسن زاده در این رابطه فراخوان نمود: در شهریور ماه سال جاری 19 هزار و 960 مورد تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی بربرنامه که از این تعداد 9 هزار و 207 مورد عملیاتی و منجر به حضور مأموران در صحنه و ارائه خدمات پلیسی و 9 هزار و 307 مورد اون راهنمایی و ارشاد شده هست و یک هزار و 446 مورد نیز غیر قابل رسیدگی بوده هست..
ساماندهی بافت‌های فرسوده از مهمترین دغدغه‌ها و اولویت‌های شهرداری بندرعباس است
معاون عملیات هرمزگان اضافه کرد: در مدت یاد شده کاربران سایت کنترلی مرکز فرماندهی و کنترل هستان با 806 نفر از شهروندان در خصوص رضایتمندی اونان از عملکرد پلیس 110 تماس حاصل کرده اند و تنها 5 % اون ها از عملکرد مأموران 110 فراخوان نارضایتی کرده اند که در این رابطه  با مأموران قاصر برخورد انضباطی صورت گرفته هست..
111 ميليارد ریال براي اجراي پدافند غيرعامل پيش بيني شده است
سرهنگ حسن زاده با بیان اینکه در شهریور ماه سال جاري كاربران پليس هاي تخصصي در رصد از سامانه پايش تصايشانري موفق به توقيف 50 دستگاه خودرو داراي دستور توقيف از مقام قضايي، یک دستگاه خودرو فاقد پلاك و 206 دستگاه خودرو با خلافی بیشتر از یک میلیون تومان شدند، خاطرنشان کرد: در رصد ترافيك و رفع گره های ترافيكی نیز 55 مورد به پليس راهور فراخوان كه منجر به روانسازي ترافيك شد..
شهرداری تنها مسئول پیشگیری و مقابله با سیلاب‌های شهری نیست
این مسئول انتظامی در پایان تصریح کرد: شهروندان می توانند هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود از عملکرد پلیس را از طریق سامانه پيام كوتاه  300051110 معاونت عمليات ناجا و شماره تلفن 197 به فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی انعکاس دهند..  .  .

نظرات کاربران

62 out of 100 based on 27 user ratings 352 reviews

*